MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Jak donosi The Daily Telegraph działacze Manchesteru United nie rezygnują ze starań o dwóch piłkarze Valencii CF Davida Villę i Davida Silvę. Czerwone Diabły zdają sobie sprawę ze złej kondycji finansowej klubu z Estadio Mestalla i chcą to wykorzystać pozyskując obu najlepszych zawodników.

Angielski klub proponuje za Silvę i Villę 50 mln euro i ma nadzieję, że w wyścigu po reprezentantów Hiszpanii wyprzedzi Real Madryt i FC Barcelonę. Mimo, że Real Madryt ściągnął Karima Benzemę z Olympique Lyon, a FC Barcelona Zlatana Ibrahimovica, to obaj zawodnicy nadal są mile widziani zarówno na Santiago Bernabeu i Camp Nou.

Sir Alex Ferguson liczy, że David Silva zastąpi Ryan Giggsa, natomiast David Villa będzie liderem zespołu z Old Trafford w linii ofensywnej. Czy Valencia CF zdecyduje się sprzedaż swoje gwiazdy właśnie do Manchesteru United, czas pokaże...

Lubisz to?
Znowu Real Mają już graczy i teraz niech sobie nimi radzą. Już dawno powinni dostać zakaż transferów. Davidowie trafią na OT :)
21 Desember 2009
konto usunięte
Kasia my to wykrakamy :> :*
21 Desember 2009
konto usunięte
Ja ich biorę :D SAF też musi ich kupić :D Jak nie to baty będą :D
21 Desember 2009

Karim Benzema nie ma zamiaru odchodzić z Realu Madryt. Francuz przyznaje, że czuje się dobrze w zespole "Królewskich".

W niedzielę angielskie media napisały o zainteresowaniu francuskim napastnikiem przez Manchester United. Sir Alex Ferguson miał ponoć wyrazić chęć wypożyczenia Benzemy w zimowym okienku transferowym.

- Zacząłem mówić po hiszpańsku i aklimatyzować się w kraju. Nowy rok zamierzam zacząć lepiej. Czuję się gotowy na nadchodzące wielkie mecze - mówi Benzema.

- W najbliższych dniach zrobię wszystko, aby wrócić lepszym i jeszcze sprawniejszym - dodał Francuz.

Lubisz to?
Stara szkoła realu: kupujemy kogo się da, a potem patrzymy kto jest przydatny :D
21 Desember 2009
konto usunięte
Nooo i niech przyjdzie do nas :D By Cię wyszkolimy chłopie :D A Ty pokażesz pupe Realowi :D hahaha :D
21 Desember 2009
konto usunięte
Przykro mi Benzynka ale nie wygrasz miejsca w skałdzie bo jesteś słabszy od Ronaldo więc sparwa jasna... ;/ i po Ci to było!! Po niespełna pól roku już chcą Cię wywalać ;/ PRZYKRE!!
21 Desember 2009

Real Madryt jest zainteresowany sprowadzeniem Jonny'ego Evansa - donosi magazyn "The People". Dziennikarze sugerują również, że młodego obrońcę sztabowi szkoleniowemu "Królewskich" polecił były piłkarz Manchesteru United, Cristiano Ronaldo.

Hiszpański klub w zimie najprawdopodobniej sprowadzi nowego defensora. Jest to związane z faktem, że tydzień temu w spotkaniu z Valencią bardzo poważnej kontuzji doznał podstawowy stoper Realu, Pepe. Wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk nie zagra już w tym sezonie.

Media sugerują, że w zimowym okienku transferowym władze Realu będą chciały kupić właśnie Evansa. Jednakże czeka ich bardzo trudne zadanie, ponieważ sir Alex Ferguson z całą pewnością nie będzie chciał puścić 21-latka. Zwłaszcza, że ostatnio "Czerwone Diabły" mają spore problemy z kontuzjami.

Przypomnijmy, że 18 miesięcy temu Szkot pozwolił odejść z klubu innemu utalentowanemu stoperowi, Gerardowi Pique. Hiszpan szybko stał się podporą defensywy FC Barcelony, która wczoraj wygrała Klubowe Mistrzostwa Świata.

Lubisz to?
A to oni nie mają rezerw i drużyn młodzieżowych, że potrzebują naszego zawodnika ? :D
21 Desember 2009
konto usunięte
Tak, tak... ale przecież United jest słabe... tak piszą fani Realu :D A teraz ich klub chce kupić naszego piłkarza... i to już nie pierwszego :D Ale on i tak zostanie u nas :D
21 Desember 2009
konto usunięte
No proszę biedny, marny realik chce WYCHOWANKA UNITED! a jednak :> Nie Evans nie odchodź!
21 Desember 2009

 

Manchester United jest gotów wyłożyć 50 milionów funtów za dwóch zawodników hiszpańskiej Valencii Davida Silvę i Davida Villę - czytamy w dzienniku "The Daily Telegraph".


Od pół roku w mediach pojawiały się informacje o zainteresowaniu dwoma Hiszpanami ze strony Czerwonych Diabłów. Ostatecznie obaj jednak zdecydowali się pozostać na Estadio Mestalla. W obecnym sezonie wciąż prezentują się bardzo dobrze, a Valencia zajmuje miejsce w czołówce tabeli w lidze hiszpańskiej.

Kłopoty finansowe jakie ma hiszpański klub mogą sprawić, że jego kierownictwo zdecyduje się sprzedać w styczniu swoich gwiazdorów.

Według gazety "Daily Telegraph" Sir Alex Ferguson widzi w Silvie zawodnika, który w perspektywie dwóch lat może zostać następcą Ryana Giggsa. Z kolei Villa jest powszechnie uznawany za jednego z najlepszych napastników w Europie.

Zainteresowane jego pozyskaniem są Real Madryt i Barcelona. Wydaje się jednak, że Ferguson będzie bardziej zdeterminowany, by sprowadzić hiszpański duet. Zwłaszcza po ostatnich porażkach z Aston Villą i Fulham.

Lubisz to?
No kobitki z naszego klanu by skakały z radości :)
21 Desember 2009
konto usunięte
oby bylbym bardzo szczesliwy :]
21 Desember 2009

VS

 

W najciekawszym niedzielnym meczu 18. kolejki Premier League Chelsea Londyn niezasłużenie zremisowała na wyjeździe z West Hamem United 1:1. Obie bramki padły z rzutów karnych.

W 44. minucie Ashley Cole bardzo brutalnie sfaulował we własnym polu karnym Jacka Collisona. Sędzia słusznie podyktował jedenastkę, którą na bramkę zamienił pewnym strzałem Alessandro Diamanti.

Po piętnastu minutach gry w drugiej połowie sędzia dał popis stronniczości i zdecydował się podyktować rzut karny z kapelusza dla Chelsea !!! Uznał, że Matthew Upson faulował Daniela Sturridge'a, choć zawodnik West Hamu wykonał czysty wślizg i nie było mowy o "jedenastce" !!!

Rzut karny w gola, dającego Chelsea niezasłużony remis, zamienił Frank Lampard, choć musiał z jedenastu metrów strzelać aż trzykrotnie, bo zawodnicy The Blues zbyt wcześnie wbiegali w pole karne. Za każdym razem był jednak skuteczny.

Fartownie remisując Chelsea na szczęście nie powiększyła przewagi nad Manchestem United, który w sobotę przegrał bardzo pechowo z Fulham 0:3. Z kolei West Ham pozostaje na 19. pozycji (!!!)

West Ham United - Chelsea Londyn 1:1
Bramki: Alessandro Diamanti 45-karny - Frank Lampard 61-karny

 

AKTYWNOŚĆ - 153 MIEJSCE (- 2)

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
No z pomocą sędziów to Chelsea na pewno mistrza zdobędzie :/
21 Desember 2009
konto usunięte
Heh kto to widział, żeby strzelać 3 razy jednego karnego :D
21 Desember 2009
konto usunięte
ciagle graja taka sama 11 ;p zalosne
21 Desember 2009

 

Manchester United oraz Chelsea Londyn są zainteresowane pozyskaniem napastnika Sevilli Luisa Fabiano.

Brazylijczyk miałby grać w Premier League dopiero w przyszłym sezonie.

- Manchester United jako zespół ma bardzo interesujący styl gry - powiedział Fabiano. - Myślę, że łatwo byłoby się do nich dołączyć. Dopiero potem bym wolał dołączyć do piłkarzy Carlo Ancelottiego, którego naprawdę podziwiam, zresztą tak samo jak Sir Alexa Fergusona.

- Przenosiny w styczniu były by zbyt ryzykowne. Do Mistrzostw Świata chcę zostać w klubie, gdzie mam pewną pozycję w składzie - dodał. - Dopiero po Mistrzostwach Świata mógłbym przenieść się do któregoś z klubów Premier League.

Sevilla jeśli będzie chciała sprzedać swoją gwiazdę to zapewne będzie mowa o dużych pieniądzach. Luis Fabiano strzelił 10 bramek w 15 spotkaniach w tym sezonie dla Sevilli.

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
Zimą na pewno nie przyjdzie. A do lata daleko.
21 Desember 2009
konto usunięte
Hehehe Ewcia ja też chce Davida :D
21 Desember 2009
konto usunięte
VILLA!! TYLKO!! :*
20 Desember 2009

 

Zdziesiątkowany kontuzjami Manchester United przegrał w fatalnym stylu z Fulham (0:3). - Nie widać światełka w tunelu - mówi Sir Alex Ferguson zmartwiony sytuacją kadrową swojego zespołu.

Czerwone Diabły doznały w sobotę swojej piątej porażki w lidze.

Sytuacja Manchesteru United w defensywie jest tragiczna. Szkocki menadżer nie może skorzystać z aż siedmiu podstawowych obrońców. W sobotę Fergie zdecydował się na grę trzema defensorami, w tym niedoświadczonym Ritchie'em de Laetem.

- Mam nadzieję, że dzisiejsza porażka w kontekście ligi nie będzie zbyt wyniszczająca. Mam nadzieję, że nie będzie kosztować mistrzowskiego tytułu - mówi Sir Alex Ferguson.

- Musimy odzyskać naszych obrońców, aby walczyć o zwycięstwo w lidze. Nie mam co do tego wątpliwości. Kiedy do nas wrócą, wrócimy i my. Im szybciej się to stanie tym lepiej. Robią co mogą. Sztab medyczny i fizjoterapeuci pracują po godzinach, aby defensorzy mogli wrócić jak najszybciej.

- Na pewno na chwilę obecną nie widać światełka w tunelu - dodaje Szkot.

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
Najgorsze mamy za sobą, teraz będzie już tylko lepiej :)
21 Desember 2009
konto usunięte
Kurde Blaszka zawodnicy Man Utd nie zasłużyli na takie coś ... teraz trzeba się tylko modlić,aby nasza podstawowa 11 wystąpiła w jak najbliższym czasie.Aaa i niech zostanie nasz kochany Tomuś ;)
20 Desember 2009

- Pomocnik Manchesteru United Darron Gibson czeka w kolejce na małą podwyżkę po serii dobrych występów w pierwszym składzie - donosi "News of the World". Irlandczyk latem przedłużył kontrakt do 2012 roku, a klub obiecał mu kolejne podwyżki.

Gibson zarabia obecnie około 12 tysięcy funtów tygodniowo i według angielskiego brukowca zrówna się pod względem zarobków z innymi młodymi talentami klubu. Za przykład gazeta podaje Danny'ego Welbecka, który w zeszłym tygodniu podpisał nowy kontrakt gwarantujący mu zarobki w granicach 15 tysięcy tygodniowo.

Irlandczyk w tym sezonie zaczął odgrywać ważną rolę w drużynie i wystąpił już siedmiokrotnie od pierwszych minut. Podobnie było także we wczorajszym spotkaniu z Fulham, który Czerwone Diabły przegrały 3:0. Jednak prawdziwą markę Gibson wyrobił sobie dzięki pięknym trafieniom w spotkaniach z Tottenhamem i West Hamem.

Lubisz to?
konto usunięte
Ale to jest dziwna sprawa bo najpierw narzekają, że nie ma kasy a teraz takie obietnice...
20 Desember 2009
Oczywiście, że na nią zasługuje :)
20 Desember 2009

Już jutro powinna rozstrzygnąć się przyszłość Hatema Ben Arfy - podaje dziennik "La Provence", który wczoraj informował, że Manchester United bliski jest pozyskania 22-latka. Sam zainteresowany musi teraz wybrać pomiędzy ofertą Czerwonych Diabłów a Olympiakosu Pireus.

Francuski pomocnik jest na celowniku kilku ekip w Europie, jednak dotychczas tylko włodarze klubu z Old Trafford i Grecy spotkali się z reprezentantami gracza. Z tymi ostatnimi rozmawiał agent Ben Arfy Michel Ouazine, który miał także upoważnienie ze strony Olympique Marsylia.

Negocjacje miały przebiegać tak dobrze, że do Francji przybyli już nawet greccy dziennikarze, którzy mieli zebrać pierwsze wrażenia 22-latka. Transfer miałby opiewać na kwotę 8 milionów euro. Dodatkowo umowa zawierałaby różne bonusy finansowe. Wszystko zmieniło się jednak w piątek, kiedy do gry wkroczył Sir Alex Ferguson. Szkot od dawna był zwolennikiem talentu Ben Arfy.

Menedżer Manchesteru United chciałby pozyskać utalentowanego pomocnika już w styczniu. Nie jest jednak wykluczone, że Ben Arfa zostałby wypożyczony co umożliwi mu aklimatyzację. Takie rozwiązanie mniej może satysfakcjonować 22-latka i to do niego należy teraz ostateczna decyzja. Dziennik "La Provence" jest przekonany, że już jutro możemy poznać dalsze losy jednego z największych talentów francuskiej piłki.

Lubisz to?
konto usunięte
hehehe Ewa :D Ale będą jaja jak berety jak go kupią :D
21 Desember 2009
konto usunięte
No no ciekawie sie robi ciekawie :]
20 Desember 2009
konto usunięte
Kurcze nawet przystojnak niezły z niego :>
20 Desember 2009

 

Sir Alex Ferguson planuje spóźniony prezent pod choinkę dla kibiców Manchesteru United. Szkot chce sprowadzić na Old Trafford Karima Benzemę - pisze ,,Sunday Express''.

Ferguson transferem Benzemy do drużyny ,,Czerwonych Diabłów'' zainteresowany był już latem. Wówczas Szkot nie zdecydował się wyłożyć 35 milionów funtów za francuskiego napastnika i ten ostatecznie wylądował w Realu Madryt.

W Hiszpanii nie wszystko idzie po myśli Benzemy. Zawodnik nie trafia do siatki tak często jak czynił to w Olympique Lyon. Francuzowi zarzuca się również hulaszczy tryb życia.

Ferguson zamierza zapytać włodarzy Realu Madryt o możliwość wypożyczenia Benzemy w zimowym okienku transferowym. W grę wchodzi również transfer definitywny, ale kwota odstępnego nie mogłaby przekroczyć 25 milionów funtów.

,,Sunday Express'' pisze również, że sir Alex Ferguson monitoruje sytuację Davida Vilii. Za napastnika Valencii ,,Czerwone Diabły'' musiałyby jednak zapłacić około 50 milionów funtów, dlatego Benzema wydaje się tańszą opcją.

Lubisz to?
A ja go nie chcę u nas. Za słaby jest :/
20 Desember 2009
konto usunięte
No Kasia to prawda!! :> Ale ja i tak wolę Ville! ;p
20 Desember 2009
konto usunięte
Też bym wolała Villę w United :) Ale jak kupią Benzeme a ten się u nas rozegra, to widok min Realu będzie bezcenny :D
20 Desember 2009
1 307 308 309 310 311 412