Ferguson wypożyczy Benzemę? - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Sir Alex Ferguson planuje spóźniony prezent pod choinkę dla kibiców Manchesteru United. Szkot chce sprowadzić na Old Trafford Karima Benzemę - pisze ,,Sunday Express''.

Ferguson transferem Benzemy do drużyny ,,Czerwonych Diabłów'' zainteresowany był już latem. Wówczas Szkot nie zdecydował się wyłożyć 35 milionów funtów za francuskiego napastnika i ten ostatecznie wylądował w Realu Madryt.

W Hiszpanii nie wszystko idzie po myśli Benzemy. Zawodnik nie trafia do siatki tak często jak czynił to w Olympique Lyon. Francuzowi zarzuca się również hulaszczy tryb życia.

Ferguson zamierza zapytać włodarzy Realu Madryt o możliwość wypożyczenia Benzemy w zimowym okienku transferowym. W grę wchodzi również transfer definitywny, ale kwota odstępnego nie mogłaby przekroczyć 25 milionów funtów.

,,Sunday Express'' pisze również, że sir Alex Ferguson monitoruje sytuację Davida Vilii. Za napastnika Valencii ,,Czerwone Diabły'' musiałyby jednak zapłacić około 50 milionów funtów, dlatego Benzema wydaje się tańszą opcją.

Lubisz to?
A ja go nie chcę u nas. Za słaby jest :/
20 Desember 2009
konto usunięte
No Kasia to prawda!! :> Ale ja i tak wolę Ville! ;p
20 Desember 2009
konto usunięte
Też bym wolała Villę w United :) Ale jak kupią Benzeme a ten się u nas rozegra, to widok min Realu będzie bezcenny :D
20 Desember 2009