Ferguson wypożyczy Benzemę?

Sir Alex Ferguson planuje spóźniony prezent pod choinkę dla kibiców Manchesteru United. Szkot chce sprowadzić na Old Trafford Karima Benzemę - pisze ,,Sunday Express''.
Ferguson transferem Benzemy do drużyny ,,Czerwonych Diabłów'' zainteresowany był już latem. Wówczas Szkot nie zdecydował się wyłożyć 35 milionów funtów za francuskiego napastnika i ten ostatecznie wylądował w Realu Madryt.
W Hiszpanii nie wszystko idzie po myśli Benzemy. Zawodnik nie trafia do siatki tak często jak czynił to w Olympique Lyon. Francuzowi zarzuca się również hulaszczy tryb życia.
Ferguson zamierza zapytać włodarzy Realu Madryt o możliwość wypożyczenia Benzemy w zimowym okienku transferowym. W grę wchodzi również transfer definitywny, ale kwota odstępnego nie mogłaby przekroczyć 25 milionów funtów.
,,Sunday Express'' pisze również, że sir Alex Ferguson monitoruje sytuację Davida Vilii. Za napastnika Valencii ,,Czerwone Diabły'' musiałyby jednak zapłacić około 50 milionów funtów, dlatego Benzema wydaje się tańszą opcją.