Ferguson: City i Tottenham dołączą do walki

- Tym razem będą dużo silniejsi. Z doświadczeniem z ubiegłego sezonu będą lepiej wyposażeni do walki o tytuł, ponieważ zapewne i tym razem wydadzą sporo pieniędzy na transfery. Wygranie ligi będzie trudniejsze niż kiedykolwiek. Teraz walczyliśmy tylko z Chelsea i Arsenalem przez pewien okres - mówił Fergie.
- Oprócz City spodziewam się, że Tottenham sporo namiesza. Myślę, że neutralni kibice będą zadowoleni, że walka o mistrzostwo wciągnie więcej drużyn. Oczywiście jestem zawiedziony tym, że nie udało nam się tego dokonać w tym sezonie jednak to nie znaczy, że zamierzamy przebudować cały skład.
- Uważam, że jesteśmy w dobrej pozycji aby zaatakować w przyszłych rozgrywkach. Sprowadziliśmy kilku młodych piłkarzy w ciągu ostatnich kilku lat i tym razem poradzą sobie o wiele lepiej. Mamy również niesamowicie doświadczonych graczy.
- Będę chciał podpisać kilka nowych kontraktów jednak rynek póki co jest bardzo wąski. Dodatkowo wiele klubów będzie chciało kupić tego samego zawodnika, a nie wszyscy mogą dostać to czego chcą -zakończył Sir Alex Ferguson.







