Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
26 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
26 Januari 2009
dla samotnych , zranionych i oszukiwanych ... ;(( :****
Nigdy samym się nie jest=p zawsze się ktoś znajdzie;);***
konto usunięte
26 Januari 2009
Samotna, ale zawsze szczęśliwa :)
konto usunięte
26 Januari 2009
ah ta ta jeszcze kocham!!!!!!:***
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
26 Januari 2009
Teraz też jestem sam ...:/ I go już długo nie widziałam...:/
konto usunięte
26 Januari 2009
Kochałam nie zapomniałam i nigdy nie zapomne...Dla wszystich samotnych serduszek:*
konto usunięte
26 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
28 Januari 2009
Wszystkim odrzuconym ,zdradzonym i nieszczęśliwym... :*
konto usunięte
25 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Kocham cię ale tyy mnie nieee
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
25 Januari 2009
jak mam zapomniec jak :(: te spedzone razem chwile
konto usunięte
11 Februari 2009
Nie potrafie zapomniec ;(((( . ' Myślałam ze zapomne o Tobie lecz pomyliłam sie pamietam każde Twoje slowo i gest '
konto usunięte
24 Januari 2009
już dłużej nie potrafie być sama... nie jestem z Tobą już 4miesiące a nadal cię kocham, nie potrafie zapomnieć o tym wszystkim co było Dawidku:((
konto usunięte
24 Januari 2009
...:(:(:(Najgożej Gdy Ona Jest Dla Ciebie Wszystkim, A Ty Dla Niej Nikim:(:(:(...
konto usunięte
27 Januari 2009
Nie potrafie zapomnieć :(
konto usunięte
24 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek:***
konto usunięte
13 Februari 2009
chce zapomniec...poprostu nie pamietac... SAMOTNY:(:(:(:(
konto usunięte
24 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ...x33