Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
19 Januari 2009
samotnosc zrzera slabych ludzi jak ja ;[
konto usunięte
19 Januari 2009
. lepiej być sama . łatwa rzecz - żaden dramat .
Miłości nie ma ... Są Tylko Cholerne Zauroczenia ...
konto usunięte
18 Januari 2009
samotna nie znaczy sama!! mam przyjaciół i to mi wystarcza!!!
konto usunięte
18 Januari 2009
dzla wszystkich samotnych osóbek":)
konto usunięte
17 Januari 2009
eHhhhhh życie:/
konto usunięte
17 Januari 2009
Samotność nie bierze jeńców: albo puszcza ich wolno, albo zabija...
ja czekałam i czekam i ...
konto usunięte
17 Januari 2009
samotność jest do bani...;((( ja już nie wierzę [ adusia122 ], że warto czekać...!!! A wy wierzycie??
konto usunięte
21 Januari 2009
oj napewno przyjdzie... wystarczy czekac
konto usunięte
17 Januari 2009
samotni.. moze kiedys przyjdzie czas by to zmienic ;d
dzla wszystkich samotnych osóbek":)
konto usunięte
21 Januari 2009
. dla wszystkich samotnych ..
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
dla wszystich dziewczyn słodkie buziaki
konto usunięte
16 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
16 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
15 Januari 2009
ehhhhhhhh..samotność dobija...spoko profil...muaa buziaki..
konto usunięte
27 September 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
15 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***