Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
24 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
24 Januari 2009
Hej ;* Zapraszam Samotnych Chłopakow :) ;*;**
konto usunięte
24 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Samotny ehh nie da sie tak życ...;(
konto usunięte
2 Maret 2009
właśnie czemu?????????
Miłość to ból więc... czemu kochamy ?!
A ja pare dnii ;((
konto usunięte
22 Januari 2009
Samotne serduszka... Ja jestem 2 miesiace i mam dośc samotności... ;(
konto usunięte
21 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***(jest nas wiele)
konto usunięte
17 September 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
20 Januari 2009
dziewczy która sie rucha ?????
konto usunięte
20 Januari 2009
Nie szukam miłości, bo gdzie szukać mam? To ona zapuka do serca mego bram... xD
konto usunięte
20 Januari 2009
Miłości nie ma ..;/
konto usunięte
20 Januari 2009
Kto psytuli :(((
konto usunięte
20 Januari 2009
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek;*;*;* [!]
konto usunięte
20 Januari 2009
Jestem sam już bardzo długo, nie wiem ile jeszcze... :(
konto usunięte
20 Januari 2009
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek;*;*;* [!]
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
20 Januari 2009
jestem sam ale czekam na tą drugą połówke ktora mnie pokocha
konto usunięte
19 Januari 2009
Miłości nie ma ... Są Tylko Cholerne Zauroczenia...