Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
29 Januari 2009
Miłość - pic na wodę xD
konto usunięte
29 Januari 2009
Miłość bardzo rani ;/
konto usunięte
29 Januari 2009
Miłość to masakra!!!!!!!!!!!!!! Nienawidzę!!!!!!!!!!!!!! ;(;(;(
konto usunięte
14 Februari 2009
I HATE LOVE :(
konto usunięte
29 Januari 2009
buu ;( takie życie ;/
konto usunięte
29 Januari 2009
Zapomnę o tym co było, zapomnę o słowie MIŁOŚĆ...:(
konto usunięte
29 Januari 2009
Kiedys przyleci ten ptak ktorego nie pozwolisz wypuscic... pozdro for all
konto usunięte
29 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
29 Januari 2009
killed heart
konto usunięte
7 Februari 2009
?????? ??? ???? ????? ?????. {sMutno Mi\Bo jestem sam}
samotność mm...nic na to nie poradze że me serce jest samotne i smutne :-((((((
konto usunięte
28 Januari 2009
pustka w sercu...bo nie ma nikogo kto by mnie pokochał...
konto usunięte
28 Januari 2009
Samotne Serduszko..do wziecia
konto usunięte
28 Januari 2009
Samotna w sieci xD I w realu;( PozDroo FoR Allll;***
konto usunięte
28 Januari 2009
złamane też sie zaliczaja?? To wbijam :(((
konto usunięte
28 Januari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek :(:(:(:(:(:( bardzo boli serduszko :(:(:( smutno
konto usunięte
28 Januari 2009
Samotne serduszka 

konto usunięte
27 Januari 2009
pozostawionym bez wytłumaczonego powodu . . ( po długim czasie ) ;/
konto usunięte
27 Januari 2009
sa tu jakies fajne dziewczyny do poklikania?
konto usunięte
26 Januari 2009
Bardzo ciekawy klanik...dopisuję sie do Wam i postaram sie być aktywna :))