Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Dla Wszystkich Samotnych Serduszek...:****
konto usunięte
4 Februari 2009
x] tak tak własnie tak..
konto usunięte
4 Februari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...mam nadzieje że przyjdzie i czas na mnie...=]
konto usunięte
4 Februari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** przyjdzie na to pora:] ale..kiedy??
konto usunięte
4 Februari 2009
Trwa zapisywanie... Dla wszystkich samotnych serduszek...:((((( jak długo jeszcze???:((((
konto usunięte
18 April 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
3 Februari 2009
Dla WSZyStKiCh SAMoTnYcH SeRDuSzEk :**
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
3 Februari 2009
SaMoTnE SeRdUsZkO ;/;/;/ iLe JeSzCz CiO ??????????????????
konto usunięte
23 September 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dla wszytskich samotnych serduszeek ... ;***
samotność boli...ale lepiej czsami być samym niż kochać i być zranionym :(
konto usunięte
3 Februari 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** ...:::::OdKrYwAjąc SwOją dUsZe OdKrYjEsZ DRoGe Do GwiAzD:::::...
konto usunięte
3 Februari 2009
Dla wszystkich którzy jeszcze podkleśam jeszcze nieznależli swojej całus Jestem sam i sie nudze
konto usunięte
3 Februari 2009
cierpienie gdy się kogoś kocha a druga osoba nie chce mieć nic wspólnego to jest najgorsze a tak boli że czasem się wydaje że cały świat obraca się plecami. Miłóść jest treścią życia! jesteśmy po to by kochać ;( więc dlaczego się tak
konto usunięte
2 Februari 2009
milosc jest trescia naszego istnienia.Jesli sie jej wyrzekniemy umrzemy z glodu pod drzewem zycia,nie majac smialosci zerwac jego owocu!!!!
konto usunięte
17 Agustus 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** / Najgorzej gdy jesteś nikim, dla kogoś kto jest dla ciebie wszystkim... ;(
konto usunięte
2 Februari 2009
polecam sylwie grzeszczak ft.liber - glosna samotnosc. Tekst piosenki jest bardzoo fajny:)
a ja wam samotne serduszka powiem tak co ma byc to bedzie idzmy caly czas przed siebie nie odwracajac sie za siebie a bedzie dobrze :) pozdrawiam wszystkich:*