Ferguson sięgnie po Campbella ?

35-letni Sol Campbell ma być lekarstwem na złą sytuację kadrową w Manchesterze United. Sir Alex Ferguson chce sięgnąć w styczniu po doświadczonego obrońcę - donosi środowy The Sun.
Campbell pozostaje bez klubu od września, kiedy rozwiązał kontrakt z Notts County. Przez pięć lat gry w zespole z League Two Campbell mógł zarobić aż 10 milionów funtów, ale ostatecznie zdecydował się odejść z drużyny.
Trudna sytuacja kadrowa Manchesteru United zmusiła Sir Alexa Fergusona do wystawienia we wczorajszym meczu w linii defensywnej aż trzech pomocników. Rolę środkowych obrońców pełnili Darren Fletcher i Michael Carrick. Rozwiązanie to na dłuższą metę jest jednak ryzykowne dlatego media zaczęły łączyć Campbella z Czerwonymi Diabłami.
Według The Sun Sol Campbell mógłby zadebiutować w Manchesterze United tuż po Nowym Roku. Jeśli do transferu rzeczywiście by doszło to Campbell miałby szansę na grę przeciwko swoim byłym klubom - Arsenalowi (31 stycznia) i Portsmouth (6 lutego).
AKTYWNOŚĆ - 163 MIEJSCE (+ 2)
SESSION FIGHTER :)












