Kuszczak: Czuję się fantastycznie

Tomasz Kuszczak na pewno zagra w dzisiejszym meczu z Wolverhampton i w przedmeczowej wypowiedzi zaznaczył, że czuje się fantastycznie fizycznie jak i mentalnie.
- Drodzy kibice, w dniu dzisiejszym po raz kolejny otrzymam szansę gry !!! Będzie to mój szósty mecz z rzędu. Czuję się świetnie zarówno fizycznie jak i mentalnie. Ciąży na mnie wielka odpowiedzialność, ale uwielbiam takie sytuacje, lubię grać pod presją i myślę, że dobrze sobie z nią radzę - dodał Kuszczak.
- Sobotnie spotkanie z The Villans zapowiadało się na wyjątkowo trudne i takie też było. Stworzyliśmy mnóstwo okazji, jednak czasem tak bywa, że pomimo przewagi przegrywa się spotkanie. Cóż, życie toczy się dalej, a już dziś czeka nas równie trudne zadanie.
- W ostatniej kolejce Wolverhampton pokazało, że potrafi grać na wyjazdach. Po wygranej nad Tottenhamem z pewnością będą dziś równie bojowo nastawieni. Jednak wierzę w nasze pewne zwycięstwo po ciekawym widowisku w Teatrze Marzeń - zakończył Polak.









