Montero chce do United

20-latek gra obecnie w Villareal i dopiero musi walczyć o występy w pierwszym zespole, jednak udało mu się już zagrać w Lidze Europejskiej z Wolfsburgiem. Do tego dochodzą także 4 strzelone gole w 13 występach dla reprezentacji narodowej.
Montero zyskał już sobie miano dobrego skrzydłowego, który potrafi zarówno dobrze dryblować, jak i strzelać z obu nóg. Sam stwierdził, iż chciałby stworzyć na Old Trafford z Antonio Valencią ekwadorski duet. Dodajmy, że starszy rodak Jeffersona zaliczył bardzo udany pierwszy sezon pobytu z Manchesterze, kiedy to strzelił 7 goli i zaliczył 11 asyst.
- Marzy mi się gra w tym samym zespole co Valencia. Ze mną po jednej stronie i z nim na drugiej. To byłoby coś wspaniałego.
- Antonio zaczynał od zera, tak jak ja - kontynuuje Montero. - Chciałbym pójść w jego ślady, osiągnąć to co on i grać w takim samym wielkim klubie - Manchesterze United. Jeśli tylko pojawiłaby się taka możliwość, nie wahałbym się ani chwili.
Na razie jednak Montero powinien zabłysnąć w Villareal i pokazać na co rzeczywiście go stać.
- Póki co jestem w Żółtej łodzi podwodnej i mam ogromny szacunek dla tego klubu. Ale kto wie, jak potoczy się przyszłość?
Na filmiku poniżej macie materiał, w którym sami oceńcie przydatność Ekwadorczyka dla United.








