Cole : Rooneyowi coś doskwiera

Wayne Rooney na mundialu w RPA nie prezentuje najwyższej formy. Andy Cole, były napastnik Manchesteru United, jest przekonany, że słabsze występy Wazzy w mistrzostwach świata, to efekt drobnego urazu, z którym gra zawodnik.
? Myślę, że Rooneyowi coś dolega, chodzi o coś fizycznego. Takie odnoszę wrażenie jako ktoś kto zna Wayne?a i jako ktoś, kto występował kiedyś na pozycji napastnika w klubie i reprezentacji. Mój instynkt podpowiada mi, że Rooney boryka się z urazem. Nie jest to nic poważnego i nie potrafię powiedzieć czy to kostka czy pachwina, ale na pewno nie jest zdrowy w stu procentach ? pisze Cole w swojej kolumnie w dzienniku Independent.
? Jeśli to drobny uraz, to do niedzielnego meczu z Niemcami powinno być lepiej. Jestem przekonany, że coś mu dolega, bo przekłada się to na jego niepewność na boisku. W ostatnim meczu jego niezły strzał został obroniony, ale zdrowy Rooney wpakowałby piłkę do siatki, tak jak robił to w Manchesterze United.
? Pozytywne na pewno jest to, że Wayne w ostatnim meczu harował na boisku jak wół. Zagrał znacznie lepiej niż w dwóch ostatnich spotkaniach i z pewnością jest głodny dalszych występów. Myślę, że w kolejnym meczu znów zobaczymy postęp. Jego czas nadchodzi ? zapewnia Cole.








