Brown: Jesteśmy w dobrych nastrojach

Wesley Brown uważa, że niedzielna wygrana z Hull City pomoże odzyskać pewność siebie Manchesterowi United i pokonać dzisiejszego wieczoru Wigan Athletic.
- Jesteśmy w pewnych nastrojach i mamy nadzieję, że uda nam się je utrzymać do meczu z Wigan. Mamy dobry skład, ja i Vidić wróciliśmy po kontuzjach i mamy nadzieję, że to pomoże nam wrócić na odpowiednie tory i wygrywać kolejne mecze - mówił Brown dla MUTV.
Ostatnie mecze nie należały do najlepszych w wykonaniu Manchesteru United, który już kilkukrotnie tracił okazję do odrobienia strat do liderującej Chelsea Londyn. Brown ma jednak nadzieję, że Czerwone Diabły odzyskają wreszcie swój rytm.
- Obecny sezon jest bardzo zabawny. Drużyny przegrywają z każdym. Każdy może pokonać każdego. Teraz musimy znowu zacząć wygrywać i utrzymać taką passę - zakończył Wes Brown.








