MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Uważam, że Puchar Narodów Afryki pomoże nam w walce o tytuł - zdradził sir Alex Ferguson. Szkot spodziewa się, że w styczniu punkty będą tracić między innymi Chelsea oraz Arsenal.

- Mam nadzieję, że Puchar Narodów Afryki będzie miał taki wpływ na inne drużyny, że skorzystamy na tym - przyznał doświadczony menedżer. - Z drugiej strony, uważam, że ten efekt nie będzie aż tak duży jak mówią ludzie.

- Powinniśmy jednak pamiętać, że w ostatecznym rozrachunku nie możemy polegać na innych zespołach. Po prostu musimy liczyć na siebie. Z całą pewnością mamy odpowiednich piłkarzy, dobrą głębie składu i doświadczenie, żeby samemu wygrać ligę angielską - zakończył Ferguson.

Lubisz to?
konto usunięte
Oby Łukasz, oby :)
8 Januari 2010
MU da radę. Czuję, że w styczniu obejmiemy fotel lidera :)
8 Januari 2010
konto usunięte
Wy tam nie liczcie na PNA tylko bierzecie się do roboty i strzelajcie bramki w końcu!
8 Januari 2010

W zimowym okienku transferowym pierwszego zakupu do Manchesteru United postanowili dokonać sami zawodnicy. Piłkarze "Czerwonych Diabłów" wydali fortunę na... nowy telewizor.

Dzisiejszy Daily Star donosi, że stucalowa plazma została zainstalowana w ośrodku treningowym w Carrington.

Zdaniem dziennika piłkarze Manchesteru United zrobili zrzutkę i kupili telewizor za 80 tysięcy funtów.

  - Potrzebowaliśmy dźwigu, aby go podnieść - mówi gazecie Clive Snell, jeden z pracowników klubu w Carrington.

Tak wielki telewizor powinien pomóc zawodnikom w jeszcze dokładniejszym rozpracowaniu rywala :D

 

diabel diabel diabel

Lubisz to?
konto usunięte
hahaha bym takiego nie pomieściła :D Prawie jak mini kino :D
8 Januari 2010
konto usunięte
O Majne ! Jak bym miała taki na ścianie i oglądała mecz to normalnie żyć nie umierać ;d ha ha ^^ jak jeszcze mają jakiś kaprys to niech się złożą i mi kupią xD Ja z miłą chęcią go przyjmę :D
8 Januari 2010
konto usunięte
wow 100 cali
8 Januari 2010

Dziennik The Sun jest przekonany, że Wayne Rooney w przyszłym sezonie otrzyma opaskę kapitana Manchesteru United.

W czerwcu z klubem prawdopodobnie pożegna się obecny kapitan Czerwonych Diabłów Gary Neville. Sir Alex Ferguson będzie zatem musiał wybrać nowego zawodnika, który będzie mobilizował pozostałych kolegów z drużyny.

Zdaniem angielskiego dziennika Fergie uważa Rooneya za piłkarza, który może być inspiracją dla innych zawodników.

- Wayne jest zdeterminowany, głodny sukcesu i wyraża olbrzymią chęć do gry. Zawsze się stara i to bez względu na to jak gra cały zespół. To cechy, które powinien posiadać kapitan - cytuje Fergusona The Sun.

Co ciekawe sir Alex Ferguson we wrześniu ubiegłego roku, także na łamach The Sun, mówił: - Trudno być napastnikowi kapitanem. Eric Cantona był kapitanem, bo miał ogromny wpływ na młodszych zawodników. Był dla nich idolem. Normalnie szukam jednak kogoś w pomocy lub obronie.

Lubisz to?
konto usunięte
No tylko pamiętajmy że kadencja Giggsa też się niedługo zakończy w MU... smutne ale prawdziwe... Ja uważam, że Giggs jest dobrym autorytetem nawet bez opaski kapitana :) Tak też Wazza się nadaje :)
8 Januari 2010
konto usunięte
Właśnie taki zawodnik jak Giggs powinien otrzymać opaskę kapitana a na Rooney'a jeszcze przyjdzie czas ;)
8 Januari 2010
konto usunięte
dla mnie tez faworyten jest Giggs
8 Januari 2010

Sir Alex Ferguson nie nastawia się na potknięcia Chelsea w styczniowych meczach Premiership. W najbliższych tygodniach w zespole The Blues będzie brakować kilku podstawowych zawodników, którzy będą grać w Pucharze Narodów Afryki.

Na czas trwania turnieju w Angoli do dyspozycji Carlo Ancelottiego nie będą: Didier Drogba, Michael Essien, Salomon Kalou i John Obi Mikel. Mimo tak poważnych osłabień Sir Alex Ferguson spodziewa się dobrej gry Chelsea.

- Cóż, mamy nadzieję, że Puchar Narodów Afryki będzie miał wpływ na rozgrywki i my na tym skorzystamy. Nie jestem jednak pewny, że będzie to tak duża korzyść jak mówią o tym ludzie - przyznał na łamach Inside United Sir Alex Ferguson.

- Nie powinniśmy polegać na innych drużynach tylko na sobie - dodaje zaraz Szkot, którego zespół w tym miesiącu o ligowe punkty będzie walczył z Birmingham, Burnley, Hull i Arsenalem.

Zawodnicy Chelsea przed Pucharem Narodów Afryki są pełni obaw. - Mamy nadzieję, że nie wpłynie on na nas zbyt mocno - mówi Frank Lampard, pomocnik londyńczyków.

- Tracimy czterech ważnych zawodników. Oczywiście, że odczujemy ich brak, ale mamy duży skład. Jeśli nikt nie dozna kontuzji to trener będzie miał sporo opcji w pomocy i ataku - dodaje gracz Chelsea.

Lubisz to?
Musimy grać swoje bez oglądania się na Chelsea. A że styczeń będzie dla nich trudny to inna bajka :)
8 Januari 2010

Włodarze Birmingham City są przekonane, że sobotnie spotkanie z Manchesterem United dojdzie do skutku. Mecz zaplanowano na godzinę 18:30.

- Trwają rozmowy z lokalnymi władzami, służbami publicznymi i Premier League. Na chwilę obecną nic nie przeszkodzi w przeprowadzeniu spotkania - czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub z St Andrew’s Stadium.

- Podgrzewana murawa, którą dysponuje klub oznacza, że nie ma żadnych problemów z boiskiem. Birmingham City będzie nadal rozmawiało z odpowiednimi władzami i monitorowało doniesienia pogodowe.

Od kilku dni Anglię paraliżują intensywne opady śniegu. Z powodu ataku zimy przełożono m.in. oba spotkania półfinałowe Pucharu Ligi Angielskiej.

Lubisz to?
konto usunięte
Będę oglądać :)
8 Januari 2010
Noo, super wiadomość, bo po tych wszystkich odwołanych meczach bałem się o to spotkanie.
8 Januari 2010

 

Grająca legenda Manchesteru United Ryan Giggs otrzyma dziś tytuł honorowego obywatela Salford, w którym się wychował. Walijczyk dołączy tym samym do takich osobowości jak Nelson Mandela, LS Lowry oraz David Lloyd George.

 

Radny miasta John Warmisham nie ukrywa, że to wielki zaszczyt i przywilej móc wyróżnić tak wybitnego zawodnika jak Giggs.

 

"Ryan jest wzorem dla młodych ludzi i myślę, że zasłużył na takie wyróżnienie" - powiedział Warmisham.

 

"On wykonuje świetną pracę w UNICEF i mimo wielkiej sławy nie zapomniał o mieście, w którym się wychował."

 

Głos zabrał również burmistrz Salford Roger Lightup: "Jestem zachwycony, że możemy nadać ten tytuł Ryanowi, który jest bez wątpienia częścią tego miasta."

Lubisz to?
konto usunięte
Gratuluje :) Takie wiadomości naprawdę cieszą :)
8 Januari 2010
Poprzedni rok był dla Giggsa bardzo udany, wygląda na to, że ten też taki będzie :)
8 Januari 2010

 

Manager Birmingham City Alex McLeish nie ukrywa, że bardzo chciałby pokonać Sir Alexa Fergusona w najbliższy weekend, lecz po chwili dodaje, że Szkot ciągle cieszy się u niego wielkim szacunkiem.

 

Podobnie jak Steve'owi Bruce'owi, Roy'owi Keane'owi oraz Paul'owi Ince'owi tak i McLeishowi póki co nie udało się pokonać swojego mentora, którym jest Ferguson. Szkoleniowiec Niebieskich szczerze przyznaje, że bardzo chciałby spełnić to marzenie.

 

"Jako uczeń zawsze próbujesz przerosnąć mistrza, lecz gdy twoim nauczycielem jest Fergusonem zadanie to jest wyjątkowo trudne."

 

"Ja tej sztuki jeszcze nie dokonałem mimo, że z Alexem mierzyłem się czterokrotnie. Co więcej nie udało mi się nawet zremisować" - dodał McLeish.

 

"Czasami ze sobą rozmawiamy, jednak to zupełnie normalne. Wielu trenerów dzwoni do Fergusona. Wszyscy go bardzo szanują."

Lubisz to?
Ooo, zgadzam się z tym w 100 % :)
8 Januari 2010
konto usunięte
Na SAFa nie ma mocnych!!!
8 Januari 2010


Gary Neville po zakończeniu trwającego sezonu zawiesi buty piłkarskie na kołku - informuje bulwarowy dziennik The Sun. Spowodowane jest to częstymi kontuzjami i spadkiem formy kapitana Manchesteru United.

Kontrakt angielskiego obrońcy z United kończy się już w czerwcu i obecnie nic nie wskazuje na to, że obie strony chciałby, aby umowa została przedłużona. Wydaje się, że właśnie kontuzje spowodują o ostatecznym rozbracie Neville'a z futbolem, bowiem przypomnijmy, że inni weterani Paul Scholes i Ryan Giggs już przedłużyli o rok swoje kontrakty.

Były reprezentant Anglii w ciągu 18 lat gry dla Manchesteru United rozegrał aż 583 spotkania w pierwszej drużynie.

Lubisz to?
konto usunięte
no kurcze na każdego przyjdzie pora ;)
8 Januari 2010
Wydaje mi się, że to przez te kontuzje :/
8 Januari 2010
konto usunięte
szkoda troszke ale sie przezyje bo mam braci blizniakow :]
7 Januari 2010

 

Boss Manchesteru United Sir Alex Ferguson wyjawił, iż nie raz usiłował sprowadzić na Old Trafford Paolo Maldiniego.

Ferguson podczas jednego ze spotkań zapytał byłego trenera Włoch Cesare Maldiniego czy jego syn nie chciałby opuścić Mediolanu na rzecz Manchesteru.

"Zawsze chciałem Paolo w United, jednak było to niemożliwe" - przyznał Fergie.

"Spotkałem jego ojca podczas jednego z meczów i powiedziałem mu, że pragnę by jego syn podpisał kontrakt z United."

"Cesare uśmiechnął się do mnie i powiedział: 'Mój dziadek grał dla Milanu, mój ojciec grał dla Milanu, ja grałem w Milanie i mój syn też będzie'."

"I to był koniec historii !!!"

 

AKTYWNOŚĆ - 191 MIEJSCE (+ 4)

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
konto usunięte
ale co by to było gdyby Maldini grał w MU :D ło boziuuu szał macicy na ulicy :D
8 Januari 2010
Wiedział SAF, że to było nierealne.
8 Januari 2010
konto usunięte
Maldini i Manchester... no lol!!!
8 Januari 2010

 

Wchodzący do pierwszego składu drużyny boczny obrońca Ritchie De Laet uważa, że jego pierwszy rok w drużynie z Old Trafford był całkiem przyzwoity i czuje, że wykorzystał liczne szansę w pokazaniu swoich umiejętności.

21-letni Belg dołączył do drużyny Czerwonych Diabłów ze Stoke City rok temu.

- Nie spodziewałem się, że Boss da mi tak szybko szansę na grę w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że pokazałem się z jak najlepszej strony - powiedział dla oficjalnej strony manutd.com

- Zacząłem trenować z pierwszą drużyną już na początku sezonu. Później wystąpiłem w meczu z Valencią na Old Trafford. Boss dawał mi cały czas szansę na grę w Pucharze Ligi. Podpisałem 3-letni kontrakt i myślę, że wszystko zmierza w fantastycznym kierunku !!!

De Laet zapytany o to czy nie wstydzi się pytania o radę starszych kolegów odpowiedział:

- Ważną rzeczą jest by nie bać się pytać starszych i bardziej doświadczonych kolegów o to co robi się źle. Szczerze powiedziawszy to oni są szczęśliwi, gdy słyszą takie pytania - co dobrze o nich świadczy.

- Już nieraz rozmawiałem z Garym Nevillem i za każdym razem dawał mi wspaniałą wskazówkę, którą wykorzystywałem w meczu - zakończył młody Belg.

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
Kolejny po braciach da Silva świetny obrońca :)
8 Januari 2010
1 289 290 291 292 293 412