Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
5 Februari 2008
mhmm...kocham czekolade ... własnie w tej chwili jedna wszamam ... słodkie buss dla wszystkich ;*-
konto usunięte
5 Februari 2008
kTo bY tEj sLODkOsCi nIe lUbIl hEh...
konto usunięte
5 Februari 2008
superowy klanik!!! ...czekolada, hehe to czesc mojego zycia, uzaleznia!! xD
konto usunięte
4 Februari 2008
czekoladka jest dobra na wszystko;]
konto usunięte
4 Februari 2008
Super pomysł na klan ;* Kocham czekoladki xD
konto usunięte
4 Februari 2008
Lubię czekolade i bede lubiał xD
konto usunięte
4 Februari 2008
"AC"- AnonimowiCzekoladocholicy
konto usunięte
4 Februari 2008
ach...uzależnia ~miam:))~
konto usunięte
4 Februari 2008
uwielbiam czekolade mmmmmmm
konto usunięte
4 Februari 2008
czekolad jest very good!
uwielbiam czekolade... chyba sie od niej uzaleznilam
konto usunięte
4 Februari 2008
Kocham czekolade ,a najbardziej mleczną...mmmm pycha!!!!
konto usunięte
3 Februari 2008
MHHHMMM !! ale ja tez kocham film Czekolada !
konto usunięte
3 Februari 2008
KoChAm CzEkOlAdKe hmm...zwłaszcza z orzeszkami
konto usunięte
3 Februari 2008
...KOFFAM milke..
konto usunięte
3 Februari 2008
czekolada to najlepsza rzecz na świecie *** mniam :))
konto usunięte
3 Februari 2008
W Barcelonie jest nawet muzem czekolady... KOCHAM CZEKOLADĘ!!! Zwłaszcza mleczną!!!
konto usunięte
3 Februari 2008
czekolada jest super :))))
konto usunięte
3 Februari 2008
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmm czekolada czekolada czekolada xD
konto usunięte
3 Februari 2008
uzależniona od czekolady!! mMmMmmM... kOooOcham!!
POzDro dla Fanów Czekolady.. :P
POzDro dla Fanów Czekolady.. :P