Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
kocham czekalade ale taka prawdziwa i z orzechami laskowimi!!!!!
konto usunięte
7 Februari 2008
juz mi slinka leci ;P
konto usunięte
7 Februari 2008
najlepsze są czekolady truskawkowe :-) no i moze mleczne
konto usunięte
15 Maret 2008
Najlepsza według mnie jest Milka;) mniam:D
konto usunięte
6 Februari 2008
mniiaaamm... czekoczekoczekoladka... najbardziej preferuje Lnde, mniiaaamm...
konto usunięte
6 Februari 2008
... hMmm... ciekolatka ... ! ... Mnaammm ... lovciam ; ** .! Nie ma to jak pyszna czekolada z wielkimi orzechami .! SMACZNEGO ; ))
konto usunięte
8 Februari 2008
ja od dziecka uwielbiałam białą:D ale każda jest dobra;] tylko gorzka idzie jakoś gorzej ;P
konto usunięte
6 Februari 2008
zapraszam do mojego klanu XxX..Polskie laski są najpiekniejsze..XxX
konto usunięte
6 Februari 2008
kocham czekolade bo ma duzo zelaza
konto usunięte
6 Februari 2008
mniam moglabym sie objadac czekolada ile wlezie...poprostu pomaga ona jak ma sie dola;p;p;p;
konto usunięte
6 Februari 2008
uwielbiam czekoladę, obojętnia jaką:):::::::):)
konto usunięte
6 Februari 2008
Najlepsza jest Alpen Gold, Rozpływa sie w ustach. No i jeszcze wedel i milka i schotetten no i w ogole kocham czekolade:D
konto usunięte
5 Februari 2008
I love chocolatte bejbe ... xD
konto usunięte
5 Februari 2008
ja do nieba nie pojde bo tam czekolady nie ma !!! =( =P haha czekolada w kazdej postaci a mmmmm xD
konto usunięte
5 Februari 2008
bez czekolady nie ma życia...czekolada dodaje mi sił*:* :D:D
konto usunięte
5 Februari 2008
czekolada często jest moim ratunkiem. x33 'człowiek najwierniejszą miłością darzy czekoladę.' ;]]
konto usunięte
5 Februari 2008
o rany... czekolada jest jak pocałunek z Gerardem Wayem podczas pięknego zachodu słońca... sama słodycz
konto usunięte
5 Februari 2008
dobrze ze mnie nie widzicie...ja i czekolada,ubustwiam...xd
konto usunięte
5 Februari 2008
Zycie bez czekolady?? Niemozliwe!!! Kocham:**
konto usunięte
5 Februari 2008
Czekolada??? Któż jej nie lubi??? Chyba nie ma takiej osoby, ja ją koffam:-))