Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
9 Februari 2008
Najlepsza jest biała .. Mmmm :D:D :**
konto usunięte
9 Februari 2008
Suuper klan:D:D i czekolada też:)
konto usunięte
8 Februari 2008
Uwielbiam kazda czekolade,bez wyjatkow!!! To chyba nalog, ale co tam :P Przynajmniej mam dobry humor:)
konto usunięte
8 Februari 2008
uwielbiam czekolade ale jadam tylko białą :)) jest naprawde pycha :))
konto usunięte
8 Februari 2008
pysznie! najpyszniejsze to aero miętowe. o z bąbelkami- takie zabawne.
konto usunięte
8 Februari 2008
Kocham czekolade!!!!!!!!!! uwielbiam bialą, z bakaliami, z ochechami, mleczne, ----> WSZYSTKIE!!!
konto usunięte
8 Februari 2008
mmmm...czekoldada jest pyszna ...;) i jak tu się nie oprzeć pokusie...;)
konto usunięte
8 Februari 2008
UWAGA!!!do wszystkich klanowiczów!!!mam straszny problem!!!uwielbiam czekolade a ostatnio się okazało,że mam na nią uczulenie!!!co ja mam teraz zrobić?jak wiecie to piszcie do mnie!!!
konto usunięte
8 Februari 2008
uwielbiam czekolad z bakaliami. pychota!!!!
konto usunięte
8 Februari 2008
Najlepsza czekolada to Aero z bialymi bąbelkami!!!!:)
konto usunięte
8 Februari 2008
mmmmm pysznosci :P :D
konto usunięte
8 Februari 2008
Uwielbiam czekoladę:)pozdr.
konto usunięte
8 Februari 2008
mmmniam czekalada jest pyszna i pyszny jest T.S
konto usunięte
8 Februari 2008
mmmmmmmm...czekoladka uwielbiam ją :D :)
konto usunięte
8 Februari 2008
Pycha... Chciałbym mieć fabrykę Willego Wonki :):):D
konto usunięte
7 Februari 2008
czekolada...mmmmmmmmniam , to jest to 

..czekolada to moja milosc:)na zawsze..
konto usunięte
7 Februari 2008
MmMmMmmniam c|-: najlepsza szwajcarska
kochom :*:*
kochom :*:*
konto usunięte
7 Februari 2008
CZEKOLAAADAAA
EHEHE :pp SUPER KLANIK ;) PRZY OKAZJI SERDECZNIE ZAPORSZAM DO MOJEGO ;)) BUZIAK ;*
EHEHE :pp SUPER KLANIK ;) PRZY OKAZJI SERDECZNIE ZAPORSZAM DO MOJEGO ;)) BUZIAK ;*
konto usunięte
7 Februari 2008
kooochaaaaammmm czekkoooolaaade ! x333