Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

30 September 2009
Tuning moje życie

27 September 2009
Co sądzicie o samochodzie takim jak Opel Calibra ?? ;]

27 September 2009
Tuning to jest to:D

26 September 2009
Lubię szybką jazdę :ziober2:

26 September 2009
max tuning;))

25 September 2009
tuning jest fajny :)

25 September 2009
Tuning to jest to ;D

25 September 2009
tuning maxxxx

19 Juni 2012
Tuning - moje życie

22 September 2009
Zgadzam sie z tym niżej ale trzeba mieć do tego smykałke i fantazje

18 September 2009
Tuning to pasja która wymaga pieniędzy...

12 September 2009
Tuning to jest to:D

10 September 2009
Uwielbiam TUNING :D CAR AUDIO :D DIFT :D:D:D

9 September 2009
noc tajemnica,milosc przezyciem,sex jest zabawa a TUNING PODSTAWA...

8 September 2009
Tuning to nie zbrodnia, to sposób na życie !!! tuning ponad wszystko :)

16 September 2009
wiadomo ziom.. dzwiek tunningu to moja motywacja

5 September 2009
tuning mmm to jest dopiero cos szczegulnie BMW albo honda!!!

25 Agustus 2009
http://www.hodowcy.dl.pl/ Nowa gierka Zaczajcie!!!

24 Agustus 2009
podrasowane bmw. mmm... ;) kocham dobry tuning

19 Agustus 2009
CRX 4 EVER :zakochany: DOHC VTi oczywiscie JDM i życie dopiero ma sens :))