Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

19 November 2009
tuning to jest cos...pozdro dla klanu

17 November 2009
fotka.pl/mniej30/ Galeria.html?uid=972816 - tylko usunac spacje przed Galeria :)

10 Maret 2011
Tuning, Audio, Drift... To jest to!

11 November 2009
www.amsterdam-arena.xt.pl

10 November 2009
Jadą świry

9 November 2009
Uwielbiam niemieckie samochody, bmw które lata bokiem jest świetne, audi natomiast ma potęzny wygląd i za to jest piękne oraz opel, dla mnie szczególnie astra

20 Januari 2010
Jeśli Jesteś Sobą Zapraszam Do Mojego Klanu: Jestem Prwadziw(y/a) Nie Udaje Nikogo

7 November 2009
Jak tuning to tylko GS

8 September 2012
Witam wszystkich... Zapraszam Łodzian na www.nolimitsteam.pun.pl ... Pozdrawiam...

2 November 2009
TUNING !!!!!! maluch kombi ;p;p

22 Oktober 2009
Tuning - moje życie

16 Oktober 2009
śmigać szybkimi bryczkami .. ahhh to jest to!! :napalony: Niestety nie wszędzie da się szarżować ;p

15 Oktober 2009
Volvo T5 The Best :) :)

13 Oktober 2009
OD KOŁYSKI AZ PO GRÓB JEDNA MARKA BMW!!!

13 Oktober 2009
Czemu po raz kolejny odrzucono moje zdjęcie ?:/...

11 Oktober 2009
Tuning fajna sprawa ale lepsza jeszcze jak masz silnik podrasowany a wyglad kiepski to robi wrazenie!!!!

8 Oktober 2009
Mam Mam Najlepszy Woz,Najszybszy w Miescie,Kazdy Chcial By Taka Bestie;))))

3 Oktober 2009
albo yamaha albo nic R6

3 Oktober 2009
Wzzziuuuum ;ddd Kochaaaaaaaam too ;dd

30 September 2009
tiuning i kto by niechciał fajnego cacka