Zaskakująca decyzja Edvina - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Edvin van der Sar ogłosił, że chciałby podpisać nowy kontrakt i pograć jeszcze rok w barwach Manchesteru United. Na razie nie wiadomo czy klub zatrzyma 39-letniego bramkarza, który wcześniej zapowiadał, że po zakończeniu obecnego sezonu zakończy też zawodniczą karierę.
 
Decyzja van der Sara jest zaskakująca, bowiem wszyscy byli przygotowani na jego odejście po sezonie 2009/10. W mediach głośno jest o chęci sprowadzenia przez Fergusona na Old Trafford Igora Akinfiejewa z CSKA Moskwa lub Manuela Neuera z Schalke 04. Sporo mówiło się też o walce o bluzę z numerem 1 pomiędzy aktualnymi bramkarzami MU Tomaszem Kuszczakiem i Benem Fosterem.

Van der Sar chciałby otrzymać propozycję kontraktu, który miałby obowiązywać do końca sezonu 2010/11. W Anglii podkreśla się, że mimo upływu czasu forma doświadczonego bramkarza wciąż jest wysoka. Na początku 2009 roku Holender ustanowił rekord Premiership nie puszczając gola przez 1311 minut.
Lubisz to?
konto usunięte
Jak chce to niech gra :) lepiej mieć jego niż Fostera :)
11 Desember 2009