Wesołych Świąt :) :* - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Z okazji Świąt Bożego narodzenia życzę Wam Świąt Spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, pełnych niespodziewanych prezentów. Świąt dających radość i odpoczynek. Niech świąteczne chwile przyniosą Wam wytchnienie i nowa energie na przyszły Nowy Rok :)

 

 

Lubisz to?
konto usunięte
Dziękuję za życzonka ja również Wszystkim życzę Wesołych Świąt :))
24 Desember 2009
konto usunięte
Wesołych! :*
24 Desember 2009
Dołączam się do życzeń i życzę wszystkim cudownego Sylwestra :)
24 Desember 2009