29.01.2010
Wenger zazdrości United

Trener Arsenalu Londyn Arsene Wenger przyznaje iż jest rozczarowany faktem, że były już obrońca Fulham Chris Smalling dołączył do zespołu Manchesteru United, tym bardziej, że stołeczny klub był o krok od podpisania umowy z Anglikiem.
- Ostatecznie to Czerwone Diabły pozyskały Smallinga. Jestem tym zawiedziony, ponieważ prowadziliśmy rozmowy już od dłuższego czasu i byliśmy bliscy sfinalizowania umowy - powiedział Wenger.
- Życzę mu jak najlepiej i najważniejsze by jego kariera potoczyła się dobrze. Uważam, że oba kluby mogły mu to zapewnić, dobrze więc się stało, że przeszedł do jednego z nich - zakończył Francuz.
Lubisz to?