Słodka nieświadomość Rooneya - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Wayne Rooney przespał całe losowanie grup do nadchodzącego mundialu. Angielski napastnik obudził się dopiero pięć godzin po zakończeniu ceremonii.

Losowanie odbyło się w RPA w piątek wieczorem. Rooney nie obejrzał go jednak na żywo. Będąc zmęczonym po popołudniowej podróży do Londynu, gdzie następnego dnia Manchester United grał z West Hamem, postanowił odpocząć i poszedł spać.

Napastnik Czerwonych Diabłów, który ma raczej pewne miejsce w pierwszym składzie Fabio Capello na te mistrzostwa, dowiedział się o tym z kim zagra dopiero w nocy od swoich przyjaciół.

- Spałem do dziesiątej - wyznaje Rooney. - Nasz pociąg dotarł do Londynu tak, że w hotelu byliśmy o piątej po południu. Położyłem się na łóżku, żeby pooglądać telewizję. Szybko jednak zasnąłem, a o losowaniu dowiedziałem się pięć godzin po jego zakończeniu.

Do łóżka Wayne mógł, podobnie jak chyba większość Anglików, wrócić spokojny, ponieważ Synowie Albionu uniknęli konfrontacji w grupie z najsilniejszymi zespołami turnieju. Podopieczni Fabio Capello zagrają z USA, Algierią i Słowenią. Według Wazzy najgroźniejszym rywalem będą Stany Zjednoczone.

- Losowanie było dla nas dobre - stwierdził Wayne. - Widziałem jak USA pokonuje w Pucharze Konfederacji Hiszpanię. Będziemy mieli z nimi ciężką przeprawę. Niestety nie wiem w tej chwili zbyt wiele na temat Algierii, ale manager z pewnością coś dla nas przygotuje na ich temat przed meczem.

Lubisz to?
konto usunięte
Ciekawe co mu się śniło :))
8 Desember 2009