STO LAT FERGIE !!! - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

31.12.2009

STO LAT FERGIE !!!

 

Dzisiaj swoje 68. urodziny obchodzi manager Manchesteru United Sir Alex Ferguson !!!

Szkot urodził się w 1941 roku w Glasgow. Jako piłkarz Alex występował w Queen's Park, St. Johnstone, Dunfermline Athletic, Glasgow Rangers, Falkirk oraz Ayr United. Zaś jako manager pracował dla East Stirlingshire, St. Mirren i Aberdeen. Na Old Trafford zastąpił Rona Atkinsona i niezmiennie prowadzi Czerwone Diabły już od 23 lat !!!

Przez ten czas osiągnął z United wiele sukcesów. Jedenastokrotnie wygrywał Premier League, pięciokrotnie Puchar Anglii, trzykrotnie Puchar Ligi Angielskiej, ośmiokrotnie Tarczę Wspólnoty, dwukrotnie Ligę Mistrzów oraz po razie zdobywał: Puchar Zdobywców Pucharów, Superpuchar Europy, Puchar Interkontynentalny, a także przywiezione z Japonii Klubowe Mistrzostwo Świata.

My, fani Manchesteru United życzymy Fergusonowi przede wszystkim dużo zdrowia, spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów z United. Dziękujemy też za to czego dotychczas dokonałeś z Czerwonymi Diabłami !!!

 

AKTYWNOŚĆ - 178 MIEJSCE (- 1)

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
Najlepszego Panie Ferguson :) I dobij w klubie do 80-ki :)
4 Januari 2010
konto usunięte
Chciało by się pedzieć... "zostań z nami na kolejne 10 sezonów" :p Stoooo Lat !!! :*
3 Januari 2010
konto usunięte
O Majne :D he he no to Boss'ie Wszystkiego Najlepszego :) Dalszych sukcesów i jak najdłuższego pobytu na Old Trafford ;]
31 Desember 2009