Rooney'a rozpiera duma - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Wayne Rooney z wysoko podniesioną głową opuszczał w sobotę Old Trafford. Napastnik Manchesteru United w meczu z Hull City zdobył cztery bramki.

- Prawdopodobnie po raz ostatni strzeliłem cztery gole kiedy miałem 12 lat! - żartował Rooney w rozmowie z MUTV.

- Po raz pierwszy w zawodowej karierze zdobyłem cztery bramki więc jestem zachwycony. Strzelenie jednego gola w Premier League to wspaniałe uczucie, zatem cztery trafienia sprawiają, że jestem bardzo dumny.

- Hull miało kilka okazji przy stanie 1:0 i było nieco nerwowo. Musieliśmy pokazać nasze doświadczenie i zrobić wszystko aby zdobyć kolejną bramkę.

- Mieliśmy już wcześniej kilka okazji na strzelenie gola i być może powinniśmy byli zrobić to już w pierwszej połowie. Na szczęście w końcówce przycisnęliśmy i rozstrzygnęliśmy losy spotkania na swoją korzyść.

Rooney nie krył swojego zadowolenia również z faktu awansu na pierwsza pozycję w Premier League.

- Bycie na szczycie jest bardzo ważne. Możemy tylko wykonywać naszą pracę, co dziś zrobiliśmy. Awans na pierwsze miejsce wywiera dodatkową presję na pozostałe drużyny - dodał Rooney.

Lubisz to?
Każdy byłby dumny z 4 goli w jednym meczu :)
24 Januari 2010