Rooney: Wybrałbym Messiego - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Wayne Rooney wolałby grać w jednej drużynie z Lionelem Messim niż z... Cristiano Ronaldo.

Niezręczne pytanie zadał ostatnio Wayne'owi Rooney'owi Rio Ferdinand, który przepytywał swojego kolegę z zespołu dla News of the World.

- Myślę, że Roniemu nie spodoba się ta odpowiedź. Lionel Messi. Przez ostatnie dwa lata Messi przeniósł grę na zupełnie inny poziom. Ronaldo jest zawodnikiem światowej klasy, grałem z nim i zasłużenie został Piłkarzem Roku. W tym sezonie byłby to jednak Messi - przyznał Rooney.

Lubisz to?
Hehe, znowu Żelikowi utarto nosa :D
25 Mei 2010