24.05.2010
Rooney: Wybrałbym Messiego

Wayne Rooney wolałby grać w jednej drużynie z Lionelem Messim niż z... Cristiano Ronaldo.
Niezręczne pytanie zadał ostatnio Wayne'owi Rooney'owi Rio Ferdinand, który przepytywał swojego kolegę z zespołu dla News of the World.
- Myślę, że Roniemu nie spodoba się ta odpowiedź. Lionel Messi. Przez ostatnie dwa lata Messi przeniósł grę na zupełnie inny poziom. Ronaldo jest zawodnikiem światowej klasy, grałem z nim i zasłużenie został Piłkarzem Roku. W tym sezonie byłby to jednak Messi - przyznał Rooney.
Lubisz to?