Rio : "Scholes najlepszy"

Rio Ferdinand uważa, iż Paul Scholes jest najlepszym piłkarzem z którym grał w jednej drużynie, zaś Brazylijczyk Ronaldo najlepszym graczem, z którym przyszło mu się do tej pory zmierzyć.
Udzielając wywiadu dla 5 magazine, Ferdinand przyznał, że Scholes jest jednym z najznakomitszych piłkarzy z którym miał przyjemność grać podczas swojej kariery na Old Trafford.
"Paul jest wspaniałym piłkarzem, potrafi zrobić z futbolówką dosłownie wszystko, jego strzały są niesamowicie precyzyjne."
"Jest świetnym graczem, jednak to samo można powiedzieć o Giggsie, Ronaldo czy Rooneyu, więc jestem szczęściarzem, że mogę grać z tak wspaniałymi piłkarzami."
W podobnym tonie Rio wypowiedział się o Brazylijczyku Ronaldo.
"Ronaldo jest fantastycznym piłkarzem, najlepszym w Brazylii!".
"Jeśli nie miałby tyle problemów z kontuzjami, prawdopodobnie byłby na równi z Pele i Maradoną."