Puchary szansą Tosicia

Zoran Tosić z niecierpliwością wyczekuje zbliżających się meczów Pucharu Ligi Angielskiej i FA Cup. Serbski skrzydłowy zamierza pokazać, że gra na odpowiednio wysokim poziomie, aby reprezentować barwy Manchesteru United.
- Sir Alex Ferguson ma duży skład. Pierwszy zespół jest naprawdę klasowy, więc nie mam łatwo - mówi Tosić w rozmowie z Daily Telegraph.
- Patrzę jednak na mecze Pucharu Ligi i FA Cup jako szansę na pokazanie się menadżerowi.
- Staram się przywyknąć do angielskiego futbolu i przystosować mój styl gry. To wciąż dla mnie nowość. Gra w Anglii jest bardzo szybka, ale cieszę się z pobytu w Manchesterze United i bycia częścią rezerw.
- Wszyscy młodzi zawodnicy starają się poprawiać swoje umiejętności i pokazywać na co ich stać. Na pewno dobrze jest przebywać w takim środowisku - twierdzi Tosić.
Serb jest przekonany, że bycie częścią składu prowadzonego przez Ole Gunnara Solskajera pozwoli mu stać się lepszym zawodnikiem.
- Jeśli będę grał dobrze w rezerwach i strzelał gole to mam nadzieję, że utoruję sobie drogę do pierwszego składu. Zdobyłem cztery bramki w ostatnich czterech spotkaniach, więc czuję się pewnie i jestem zadowolony z mojej gry - dodaje Tosić.