Ping-Pong z Rio

Paul Pogba jest zadowolony ze swojego pierwszego roku spędzonego w Manchesterze United.
Francuz trafił do młodzieżówki Czerwonych Diabłów w kontrowersyjnych okolicznościach. Zdaniem działaczy Le Havre transfer był niezgodny z prawem. Wersję francuskiego klubu ostatecznie odrzuciła jednak FIFA.
- To prawdziwe doświadczenie. Przyjeżdżając tutaj nie znalem języka. Styl gry w Anglii jest inny niż we Francji, bardziej fizyczny - mówi Pogba.
Z Francuzem wszyscy wiążą na Old Trafford spore nadzieje. Młody piłkarz dobrze zaaklimatyzował się w Anglii i jak tylko ma okazję spotyka się z zawodnikami pierwszego składu.
- Czasami ich widuję, rozmawiam z nimi, żartuję i gram w ping-ponga. Jestem z nimi w bliskich relacjach. Najczęściej rozmawiam z Gabrielem Obertanem, Patricem Evrą i Rio Ferdinandem. Powtarzają mi, że wykonuję dobrą robotę i abym ciężko pracował na treningach.
- Niekiedy przychodzą na nasze mecze i starają się mi pomóc. Mają duże doświadczenie, więc ich rady są bezcenne. Słucham się ich i staram się szybko uczyć - dodaje Pogba.