Ostatni dzwonek weteranów?

Sir Alex Ferguson zapowiedział, że nadchodzący sezon może być ostatnim dla weteranów Czerwonych Diabłów. Mowa tutaj o takich sławach jak Gary Neville, Ryan Giggs czy też Paul Scholes.
Cała trójka podpisała niedawno nowe kontrakty na kolejny rok, a Ferguson traktuje ich jak integralną część całego zespołu. Doświadczenie jest bardzo ważne dla drużyny i pomocne dla młodych piłkarzy, którzy przychodzą do klubu. Fergie zdaje sobie jednak sprawę, że to nie może trwać wiecznie.
- Neville, Scholes oraz Giggs stali się bardzo ważnymi postaciami jednak to może być ich ostatni sezon w Manchesterze United - mówił Fergie dla Manchester Evening News.
- W ich wieku nie można zagwarantować, że będą grali dalej. Na tę chwilę ich doświadczenie połączone z młodymi zawodnikami przychodzącymi do klubu jest bardzo dobrą mieszanką.
- Młodsi gracze dużo wynoszą z tej sytuacji i za dwa lub trzy lata staną się regularnymi piłkarzami. Mamy w klubie rozsądną strukturę w kwestiach wieku. W tej chwili posiadamy wspaniały zaczątek nowej drużyny - zakończył Sir Alex Ferguson.