O'Neill podziwia Rooneya

- Wayne Rooney z całą pewnością skorzystał na odejściu Cristiano Ronaldo - uważa menedżer Aston Villi, Martin O'Neill. Szkot dodał również, że dla napastnika Manchesteru United najważniejsze jest dobro drużyny.
- Bieżący sezon jest bardzo ważny dla niego - przyznał szkoleniowiec. - Sądzę, że przed rozpoczęciem rozgrywek powiedział, że po odejściu Ronaldo jest przygotowany na wzięcie większej odpowiedzialności za wyniki zespołu. Zaakceptował to i uważam, że jest wspaniałym piłkarzem. Po prostu musi znaleźć się w gronie 5 najlepszych piłkarzy na świecie.
- Jestem przekonany, że świetnie poradził sobie z większą odpowiedzialnością. Co więcej, w zeszłym sezonie, kiedy Ronaldo grał bardziej w środku, to Rooney z powodzeniem występował na skrzydle. Wszystko robił dla dobra drużyny. Zawsze myślałem, że jest wielką indywidualnością. Z drugiej stronie, najważniejsze dla niego są sukcesy zespołu. Powiem więcej: jak będzie poproszony o grę na prawej obronie, to zrobi to - zakończył O'Neill