Mourinho następcą Fergusona!? - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Według brytyjskiej prasy szkoleniowiec Interu Mediolan Jose Mourinho odrzucił lukratywną ofertę Manchesteru City, gdyż zamierza zastąpić Sir Aleksa Fergusona na stanowisku trenera Manchesteru United.

Twierdzi się, że działacze The Citizens pytali o Portugalczyka, który miał zastąpić Marka Hughsa. "The Special One" odrzucił ofertę, ponieważ wierzy, że po odejściu Fergusona na emeryturę to on zastąpi go na ławce t
renerskiej Red Devils.

Jose Mourinho przedłużył niedawno kontrakt, który ma zapewnić mu pracę w Interze Mediolan do 2012 roku, ale uważa się, że gdy Ferguson zakończy karierę Mourinho skończy współpracę z klubem z San Siro i rozpocznie przygodę w
ekipie Mistrza Anglii.

Portugalski taktyk nieraz deklarował, że chciałby wrócić od Premier League, gdyż panuje tam niepowtarzalna atmosfera.

Lubisz to?
Za 12 lat po Fergusonie nastanie OGS :D
30 Desember 2009
konto usunięte
Nie ma bata żaden nie będzie przejmowaĆ United !! Ferguson jest trenerem i mam nadzieje że jeszcze przez pare lat bedzie prowadziĆ Czerwonych Diabłów !!
30 Desember 2009
konto usunięte
Murinho... trener Barcy... i kto jeszcze?!
29 Desember 2009