Hunt: musimy zaatakować

Manchester United jest świetną drużyną, więc musimy zaatakować i zepchnąć ich do defensywy - zdradził piłkarz Hull City, Stephen Hunt. Irlandczyk dodał również, że pojedynek z mistrzem Anglii jest idealną okazję na dojście do siebie po przegranej z Arsenalem (0:3).
- Mówiąc szczerze nasz bilans spotkań na własnym stadionie nie jest aż tak zły - przyznał pomocnik. - Teraz przyjeżdża do nas Manchester United i z całą pewnością nie zamierzamy im ułatwiać zadania. Są na pewno klasową drużyną. Być może nawet najlepszym zespołem na świecie.
- Spróbujemy zagrać pressingiem i atakować. Musimy spróbować i zepchnąć ich do defensywy. Co więcej wyciągnęliśmy sporo wniosków z ostatniego spotkania z Arsenalem, które przegraliśmy 0:3. Wobec tego nie możemy się doczekać pojedynku z United. W ciągu trzech dni rozegramy dwa mecze i chcemy zmazać plamę po ostatniej porażce - zakończył Hunt.