Hughes zaskoczył Fergusona - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Sir Alex Ferguson nigdy nie spodziewał się, że ujrzy swojego byłego podopiecznego Marka Hughesa w roli trenera. Szkot dodaje również, iż niektórzy z jego obecnych piłkarzy też mogliby zostać szkoleniowcami.

Walijski menadżer prowadzi obecnie zespół Manchesteru City, który w tym sezonie chce ukończyć rozgrywki Premier League w pierwszej czwórce. Hughes trenerskie doświadczenie, zanim trafił do The Citizens, zdobywał w reprezentacji Walii i Blackburn Rovers.

- Ciężko stwierdzić kto jeszcze zostanie trenerem, ponieważ nawet zawodnicy niekoniecznie myślą jeszcze o piłkarskiej emeryturze. Obecnie Gary Neville, Ryan Giggs i Paul Scholes odbywają kursy trenerskie. Uważam to za bardzo dobre posunięcie i zachęcam ich do pozostania przy futbolu - powiedział Ferguson dla magazynu Inside United.

- Nikt w Manchesterze nie spodziewał się, że ujrzy Marka w roli szkoleniowca. Zupełnie inaczej było w przypadku Bryana Robsona, który miał do tego naturalne predyspozycje.

Sir Alexowi ciężko również wskazać najgroźniejszego rywala Manchesteru United w obecnym sezonie.

- Trudno to ocenić przy takiej ilości gotówki w futbolu. Manchester City ma miliony, Chelsea również ma pieniądze. Nie można skreślać żadnej drużyny. Nigdy nie wiadomo na kogo następnego spadnie deszcz pieniędzy. Trzeba sobie po prostu powtarzać: ,,Oto kolejne wyzwanie. Nie boimy się go'' -  zakończył Szkot.

Lubisz to?