25.12.2009
Giggs: Brakuje cierpliwości

Ryan Giggs uważa, że słabe wyniki Marka Hughesa w Manchesterze City nie powinny dziwić nikogo kto choć odrobinę zna się na piłce nożnej. Walijczyk dobrze wie, że duże sukcesy wymagają dużej ilości czasu.
- To piłkarski świat, w którym żyjemy. Dookoła nie ma zbyt wiele cierpliwości. Managerowie wiedzą, że po kilku słabych wynikach prasa i kibice będą mieli im wiele do zarzucenia - mówił skrzydłowy Manchesteru United.
- Trenerzy nie mają już tyle czasu na wykazanie się co 10-15 lat temu. To trudne, kiedy chce się zbudować mocną drużynę. Jednak w dzisiejszych czasach wszyscy managerowie znajdują się w takiej pozycji.
- Mark Hughes wykonał kawał dobrej roboty w City, jednak on nie jest wcale inny od reszty - zakończył Ryan Giggs.
Lubisz to?