Giggs: Brakuje cierpliwości - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Ryan Giggs uważa, że słabe wyniki Marka Hughesa w Manchesterze City nie powinny dziwić nikogo kto choć odrobinę zna się na piłce nożnej. Walijczyk dobrze wie, że duże sukcesy wymagają dużej ilości czasu.

- To piłkarski świat, w którym żyjemy. Dookoła nie ma zbyt wiele cierpliwości. Managerowie wiedzą, że po kilku słabych wynikach prasa i kibice będą mieli im wiele do zarzucenia - mówił skrzydłowy Manchesteru United.

- Trenerzy nie mają już tyle czasu na wykazanie się co 10-15 lat temu. To trudne, kiedy chce się zbudować mocną drużynę. Jednak w dzisiejszych czasach wszyscy managerowie znajdują się w takiej pozycji.

- Mark Hughes wykonał kawał dobrej roboty w City, jednak on nie jest wcale inny od reszty - zakończył Ryan Giggs.

Lubisz to?
konto usunięte
Cierpliwość jest czasem złotem ;)
26 Desember 2009
I potrafimy przeboleć jak naszym mecz nie wyjdzie.
25 Desember 2009
konto usunięte
Dlatego my na zawsze dziękujemy Fergusonowi za to co dla nas robi!!
25 Desember 2009