Foster odejdzie!? - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

03.12.2009

Foster odejdzie!?

  

Angielskie media informują, że Ben Foster w styczniu zostanie wypożyczony z Manchesteru United do innego klubu występującego w Premiership.
 
Zgodę na takie rozwiązanie wyraził już podobno sir Alex Ferguson, który podkreśla, że jest zadowolony z bardzo dobrej formy Tomasza Kuszczaka. Polak, który stał się teraz faworytem Szkota, walczy z Fosterem o miano zmiennika Edwina van der Sara.
 
Kuszczak zagrał ostatnio w dwóch meczach MU. W lidze "Czerwone Diabły" pokonały Portsmouth 4:1, a kilka dni później w Pucharze Ligi zwyciężyły Tottenham 2:0. W obydwu spotkaniach bardzo dobre noty zebrał Kuszczak, który jedyną bramkę puścił z rzutu karnego.


Jeszcze niedawno wydawało się, że to reprezentant Polski opuści klub, ale takiemu rozwiązaniu sprzeciwił się Ferguson, który nie zamierza robić przeszkód Fosterowi. Angielski bramkarz narzekał ostatnio, że potrzebuje więcej grać w klubie, by być w optymalnej formie podczas mistrzostw świata w RPA.

 

SESSION FIGHTER :)

Lubisz to?
No to by była cudowna sprawa :)
3 Desember 2009
konto usunięte
Bajuuuuu xD
3 Desember 2009
konto usunięte
Hehehehe :D Dokładnie, wywalić go :D Idź Benek pograć gdzie indziej, my mamy Tomka i VdS'a :D
3 Desember 2009