Fletcher o defensywie - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 
Darren Fletcher zadowolony jest z tego, jak spisała się defensywa Czerwonych Diabłów we wtorkowym spotkaniu z niemieckim VfL Wolfsburg w ramach Ligi Mistrzów.

Z powodu, iż 13-stu zawodników było kontuzjowanych Sir Alex Ferguson w obronie musiał wystawić Michaela Carricka i Darrena Fletchera, który uważa, że wygrana
3:1 pokazała wszystkim jak silnym składem dysponuje menedżer United.

"To spotkanie bardzo nas satysfakcjonuje, ponieważ zagraliśmy trójką obrońców, a nasza formacja była zupełnie nowa" - powiedział pomocnik.

"Mieliśmy kontuzjowanych 13-stu zawodników
, więc zwycięstwo dodatkowo pokazało jak silny i szeroki mamy skład."

"Michael i ja graliśmy z tyłu na stoperze, a Paul Scholes, Darron Gibson i Anderson kontrolowali grę z środka boiska."

"Wolfsburg miał trzy czy cztery dobre okazje do strzelenia bramki, ale nie pozwalaliśmy im na za wiele."

Szkot został też zapytany czy Nemanja Vidić zdoła wyzdrowieć na sobotnie spotkanie z Aston Villą.

"Jest nadzieja, że Vida wróci, a ja będę mógł się przenieść na prawą stronę boiska."

"Choć zawsze wybiegamy na murawę ze świadomością, że jesteśmy na tyle mocni, że możemy wygrać
bez względu na to z kim gramy" - zakończył.
Lubisz to?