Ferguson podziwia Dioufa

Sir Alex Ferguson był zadowolony z postawy jaką w wygranym meczu z Celticem zaprezentował Mame Biram Diouf. Napastnik liczący 22 lata ma szanse zaimponować szkockiemu menadżerowi podczas tournee w Amercye, zwłaszcza pod nieobecność Michaela Owena, Javiera Hernandeza i Wayne'a Rooneya.
- Jesteśmy zadowoleni z napastników jakich posiadamy. Trzeba tylko zadecydować, która kombinacja będzie najlepsza - mówi Ferguson.
- Berbatow i Diouf w pierwszej połowie wykonali bardzo dobrą robotę. Diouf ma inny talent niż Macheda i Welbeck. Potrafi się przedrzeć, jest szybki, a także jest agresywny.
Szkot wie, że posiadanie tylu młodych napastników pozwala z optymizmem patrzyć w przyszłość.
- Sądzę, że naprawdę mamy utalentowanych napastników. Jest Macheda, Diouf i Welbeck. Dołączy jeszcze Hernandez, więc przed nami dobra przyszłość - dodaje Szkot.