Ferguson chwali Naniego

Sir Alex Ferguson przyznał, że jest całkowicie oszołomiony dzisiejszym występem Portugalczyka Naniego w meczu pomiędzy Arsenalem a Manchesterem United, który Czerwone Diabły wygrały 3:1.
"Ostatnie trzy mecze Naniego były po prostu pierwszą klasą, a ten dzisiejszy był najlepszym z nich" - powiedział Szkot dla MUTV.
"On dziś był niewiarygodny. Ciężko odpowiedzieć na pytanie dlaczego dopiero teraz widzimy jego najlepszą formę, ale być może jest to spowodowane powodami natury osobistej."
"To bardzo nieśmiały chłopak i być może jego osobowość staje się silniejsza i bardziej odporna na cotygodniowe mecze dla United. Dzisiejsze spotkanie pokazało jak bardzo dojrzał."
"Mam nadzieję, że mecze takie jak te ostatnie w jego wykonaniu dają mu pewność siebie by wiedział, że jest piłkarzem Manchesteru."
"Nawet gdy rozmawiam z innymi zawodnikami oni mówią mi, że chcą żeby Nani grał od pierwszych minut i dodają, że jest fantastycznym piłkarzem" - zakończył.