Diouf zachwycony golem - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

We wczorajszym spotkaniu z Burnley (3:0) Mame Biram Diouf zdobył w swoim debiucie na Old Trafford pierwszą bramkę w barwach Manchesteru United. - Jestem zachwycony - stwierdził krótko Senegalczyk w wywiadzie dla MUTV. 

- Bardzo cieszę się, że udało mi się strzelić gola w moim pierwszym meczu na stadionie Old Trafford - przyznał napastnik. - Na początku byłem trochę zdenerwowany, ale po chwili zapomniałem o tych wszystkich kibicach zgromadzonych na trybunach i po prostu wykonałem swoją robotę. Zamierzam bardzo ciężko pracować oraz dać z siebie wszystko, a wtedy zobaczymy, czy menedżer potrzebuje mnie. Zapewniam, że będę gotowy.

- Zamierzam grać jak najlepiej dla mojego nowego klubu. Kiedy będą mnie potrzebować, to z całą pewnością będę przygotowany na to. Nadal będę ciężko pracował na treningach, nigdy nie odpuszczę i będę czekał na kolejne szansę.

- Jestem pewny, że mogę się wiele nauczyć grając u boku takich zawodników jak Wayne Rooney, Michael Owen oraz Dymitar Berbatow. Wszyscy są wspaniałymi zawodnikami - można powiedzieć, że są jednymi z najlepszych na świecie. Osiągnęli już tak wiele w futbolu i w tej lidze. Spróbuję się nauczyć jak najwięcej od nich - zakończył Diouf.

Lubisz to?
Noo, to oby częściej strzelał :)
18 Januari 2010
konto usunięte
widać, ze coś go łączy z Nanim :p ten to tez robi różnego rodzaju skoczne obroty ;) ale naprawdę super, że Diouf strzelił bramkę :)
17 Januari 2010
konto usunięte
i po strzelonej bramka wykonal świetną cieszynkę :D kolowrotek w powietrzu przodem i tyłem :D
17 Januari 2010