10.07.2012
mmmAmelkAmmm ;*
Marzeniem kazdej dziewczyny jest miec chlopaka, ktory zadzwoni do niej o 3 nad ranem tylko, aby powiedziec "Kocham Cie".
W chwilach, kiedy czlowiek potrzebuje drugiej osoby, zazwyczaj zostaje sam
Gdy kogos kochasz czesto nie myslisz rozsadnie.
Wiem, ze jestem beznadziejna, ale jak narazie nie mam pomyslu by to naprawic.
Ciekawe czy ktos wie jak ja sie teraz czuje
Kobieta jest jak roza, ma kolce, aby owijac jej platkami.
Uwilbiam chwile, kiedy piszac z Toba
usmiecham sie do ekranu 
Nikt mnie nie zna, a wszyscy z taka smialoscia oceniaja.
Najgorsza jest walka miedzy tym co wiesz a tym co czujesz.
Usmiech na twarzy, a w sercu bol.
Szukamy na calym swiecie kogos, kto pozniej staje sie dla nas calym swiatem

Dla milosci nie jest wazne by ludzie do siebie pasowali, ale by byli ze soba szczesliwi.
Ty mozesz miec o mnie swoje zdanie, a ja mam prawo miec je w dupie :fuck:
Bez Ciebie to nie to samo
Chce czuc ze Ci zalezy.
Nie, nie jestem zla, po prostu mnie zraniles.
Chcialabym Cie tak po prostuskreslic, ale ku
wa nie umiem.
1 rok
12 miesiecy
360 dni
8760 godzin
525600 minut
3153600 sekund
MYSLE O TOBIE
Zycie jest po to by oderwac sie od ziemi, zanim spoczniesz w niej na zawsze.
Kobieta ze wszystkim sobie poradzi, ale sama sie nie przytuli.
Lzy
to nie wstyd, to oznaka, ze Ci na czyms cholernie zalezy.
W chwilach, kiedy czlowiek potrzebuje drugiej osoby, zazwyczaj zostaje sam

Gdy kogos kochasz czesto nie myslisz rozsadnie.
Wiem, ze jestem beznadziejna, ale jak narazie nie mam pomyslu by to naprawic.
Ciekawe czy ktos wie jak ja sie teraz czuje

Kobieta jest jak roza, ma kolce, aby owijac jej platkami.
Uwilbiam chwile, kiedy piszac z Toba
usmiecham sie do ekranu 
Nikt mnie nie zna, a wszyscy z taka smialoscia oceniaja.
Najgorsza jest walka miedzy tym co wiesz a tym co czujesz.
Usmiech na twarzy, a w sercu bol.
Szukamy na calym swiecie kogos, kto pozniej staje sie dla nas calym swiatem


Dla milosci nie jest wazne by ludzie do siebie pasowali, ale by byli ze soba szczesliwi.
Ty mozesz miec o mnie swoje zdanie, a ja mam prawo miec je w dupie :fuck:
Bez Ciebie to nie to samo

Chce czuc ze Ci zalezy.
Nie, nie jestem zla, po prostu mnie zraniles.
Chcialabym Cie tak po prostu
wa nie umiem.1 rok
12 miesiecy
360 dni
8760 godzin
525600 minut
3153600 sekund
MYSLE O TOBIE

Zycie jest po to by oderwac sie od ziemi, zanim spoczniesz w niej na zawsze.
Kobieta ze wszystkim sobie poradzi, ale sama sie nie przytuli.
Lzy
to nie wstyd, to oznaka, ze Ci na czyms cholernie zalezy.
Lubisz to?
