jeeesteemmm.... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.07.2012

jeeesteemmm....

JeStEm - ... JaKa JeStEm ... Nie DbAm - ... O OpiNiE LuDzi, KtÓrZy Mnie NiE ZnAjĄ ... SaMa - ... DąRzĘ Do WyZnAcZoNyCh CeLóW ... PoTrAfiE - ... ByĆ SzCzErA Do BóLu ... ChCiaŁaByM - ... AbY WsZyStKo SzŁo Po MoJeJ MyŚli ... PrAgNę - ... ByĆ SzCzĘśLiWa... MiLcZe - ... GdY JeSt Mi Źle ... ZaMyKaM - ... OcZy Gdy JeSt Mi DoBrZe... ŻaŁuJę - ... BłĘdÓw KtÓrE PoPeŁniŁaM ... ŻyJę - ... Z Dnia Na DzieŃ, CieSzĄc SiĘ KaŻdĄ ChWiLą ... NiEnAwiDzE - ... CiErPieNiA ... NiE ZnOsZe - ... SmUtKu ... SzA

Lubisz to?
ŻyJę - ... Z Dnia Na DzieŃ, CieSzĄc SiĘ KaŻdĄ ChWiLą ...
5 Juli 2012
JeStEm - ... JaKa JeStEm
5 Juli 2012