05.07.2012
jeeesteemmm....
JeStEm - ... JaKa JeStEm ... Nie DbAm - ... O OpiNiE LuDzi, KtÓrZy Mnie NiE ZnAjĄ ... SaMa - ... DąRzĘ Do WyZnAcZoNyCh CeLóW ... PoTrAfiE - ... ByĆ SzCzErA Do BóLu ... ChCiaŁaByM - ... AbY WsZyStKo SzŁo Po MoJeJ MyŚli ... PrAgNę - ... ByĆ SzCzĘśLiWa... MiLcZe - ... GdY JeSt Mi Źle ... ZaMyKaM - ... OcZy Gdy JeSt Mi DoBrZe... ŻaŁuJę - ... BłĘdÓw KtÓrE PoPeŁniŁaM ... ŻyJę - ... Z Dnia Na DzieŃ, CieSzĄc SiĘ KaŻdĄ ChWiLą ... NiEnAwiDzE - ... CiErPieNiA ... NiE ZnOsZe - ... SmUtKu ... SzA
Lubisz to?