10.07.2012
hejka
Hejka jestem Zuza ;D
chodzę do technikum Architektury Krajobrazu już ostatnia klasa;))
Mam 19lat;)
kiedyś pisałam opowiadania, ale teraz to tylko czasem rysuje
A i postaram byc się aktywna ale nie wiem czy dam rdę bo wyjeżdzam na wakacje;pp
POzdrawiam;**
chodzę do technikum Architektury Krajobrazu już ostatnia klasa;))
Mam 19lat;)
kiedyś pisałam opowiadania, ale teraz to tylko czasem rysuje
A i postaram byc się aktywna ale nie wiem czy dam rdę bo wyjeżdzam na wakacje;pp
POzdrawiam;**
Lubisz to?
