24.07.2012
Świeżak
Witam , a więc tak ... Jestem nowy w tej grupie i chciałbym się przedstawić a więc mam na imię Patryk , 17L ogólnie interesuję się sportem i muzyką :)) Pozdrawiam :)
Lubisz to?
