Siema ;* - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.07.2012

Siema ;*

 Jak wam minął dzisiaj dzień ;d 

Co robiliśce ? 


Ja malowałam sb pokój z kuzynkami : Kingą B  i Madzią B dośmaiałaam się jak nigdy chyba ;d
Później było dużo sprzątanioa ale jakoś dało sie nam uporać z wszystkim ok 5 godzin ;d 
od 9:30 do ok 15 :D 
ale potem musiałąm wszystko przenosić  sama . ;d wszystkit ciuchy itp.;d 



iii .. jak kiedyś już wspaminaąłm o pewnym chłopakau  ,który mi się podoba ale nie umiałąm tego mu powiedzieć i wogóle .;d to napisałam mu .. ale on nie odpisóje ;/
 


Mama spokojnie czekać jak odpisze ? 
Czy co ja mama robić ?;

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februari 2014
konto usunięte
mamy w to nie mieszaj ;D
24 Juli 2012