22.07.2012
Siema ;*
Jak wam minął dzisiaj dzień ;d
Co robiliśce ?
Ja malowałam sb pokój z kuzynkami : Kingą B
i Madzią B
dośmaiałaam się jak nigdy chyba ;d
Później było dużo sprzątanioa ale jakoś dało sie nam uporać z wszystkim ok 5 godzin ;d
od 9:30 do ok 15 :D
ale potem musiałąm wszystko przenosić sama . ;d wszystkit ciuchy itp.;d
iii .. jak kiedyś już wspaminaąłm o pewnym chłopakau ,który mi się podoba ale nie umiałąm tego mu powiedzieć i wogóle .;d to napisałam mu .. ale on nie odpisóje ;/
Mama spokojnie czekać jak odpisze ?
Czy co ja mama robić ?;
Czy co ja mama robić ?;
Lubisz to?
