01.07.2012
SZUKAM PRAWDZIWEJ KOBIETY
NO Więc takie tam sobie pomyślałem coś..że zamieszczam tu romantyczne ogłoszenie:
szukam cie dziewczyno!
śnisz mi sie w nocy..
bo samotność tak działa.....
że nie widze cie a czuje twój zapach
chciałbym cie w ramiona brać,tulić i całować
dotykać i słuchać patrzeć jak nikt,kochać....
szukam cie dziewczyno!
śnisz mi sie w nocy..
bo samotność tak działa.....
że nie widze cie a czuje twój zapach
chciałbym cie w ramiona brać,tulić i całować
dotykać i słuchać patrzeć jak nikt,kochać....
Lubisz to?