Miłość - internet. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Wierzycie w miłość przez internet?



Poznaliście kiedyś właśnie tak swoją drugą połówkę?
Sądzicie,że warto mimo wszystko, nawet odległości?
Jesteście w stanie aż tak zaufać by spotkać się z tą osobą?
Czy TAK naprawdę, warto?
Lubisz to?
konto usunięte
Każdy sposób poszukiwania miłości prowadzi do jednego : Do spotkania bo bez niego miłość nie zapłonie :P
26 Juni 2012
konto usunięte
Fakt to jest możliwe;).. W podobny sposób poznałam swoją pierwszą prawdziwą miłość.. Fajnie jest się z kimś takim spotkać, jest adrenalinka i odrobina szaleństwa;>.. Ale uważam że miłość na odległość nie ma sensu nawet ta najprawdziwsza...
25 Juni 2012
mnie nic nie wypalilo przez internet chociaz poznalem troche osob zawsze konczylo sie tym ze druga osoba znalazla sobie kogos poza plecami a mimo tego oszukiwala mnie i dawala do zrozumienia ze wszystko gra eh nie warto sie angazowac w takie cos
24 Juni 2012