12.07.2012
Czeesc ;3
Czasem, tak po prostu, zupełnie nienormalnie, mam ochotę wykrzyczeć Ci w twarz jak bardzo mi zależy.
Witam! :D Jak tam wakacje? U mnie pada caly czas i ogolnie pogoda kijowa ;/ Ale ciesze sie bardzo bo w sierpniu lece do polski i wreszcie sie troche opale :) Jak tam wasze sprawy sercowe? :) U mnie niestety ciagle to samo, sama jestem heh :D Nie wiem czemu, ale tak to jakos zawsze wychodzi, niewazne ile sie staram itp :) Ale nie ma co narzekac! Buziaczkiii ;**
Lubisz to?
