16.10.2007
ufalufa falufa
Z radosnej korespondencji (oryginalna pisownia zachowana):
"Kupiłem sobie aparat cyfrowy. Ale intrukcja jest tylko po chinsku i kambodżańsku. Jest to aparat z takim ekranem z tylu i taka dziurka z przodu, może znacie taki model. W Was jedyna nadzieja, bo bardzo bym chciał dodać swoje zdjęcia na fotke, lecz on ni cholery nie robi zdjec. Może ktoś z was zna choćby kambodzański.
Oto częsc intrukcji: ufalufa falufa. Byc moze w tym jest zawarte całe sedno mojego problemu."
"Kupiłem sobie aparat cyfrowy. Ale intrukcja jest tylko po chinsku i kambodżańsku. Jest to aparat z takim ekranem z tylu i taka dziurka z przodu, może znacie taki model. W Was jedyna nadzieja, bo bardzo bym chciał dodać swoje zdjęcia na fotke, lecz on ni cholery nie robi zdjec. Może ktoś z was zna choćby kambodzański.
Oto częsc intrukcji: ufalufa falufa. Byc moze w tym jest zawarte całe sedno mojego problemu."
Lubisz to?
