29.11.2007
Głupia buzia
Z radosnej korespondencji (oryginalna pisownia zachowana):
"czemu usuneliscie moja fote??dlaczego??bo mam głupia buzie??jak zaraz niebedzie tej mojej foty na tym to bedzieciev potem widziec!!!!!!!!!!"
"czemu usuneliscie moja fote??dlaczego??bo mam głupia buzie??jak zaraz niebedzie tej mojej foty na tym to bedzieciev potem widziec!!!!!!!!!!"
Lubisz to?
